Gdzie wygrać konkursy internetowe ?

Popularność konkursów organizowanych za pośrednictwem internetu lawinowo rośnie z dnia na dzień. Ilość fanów takich zabaw powoduje, że organizatorzy fundują coraz ciekawsze nagrody. Nie zawsze jednak początkujący internauta może odnaleźć najlepsze konkursy.
Wychodząc na przeciw potrzebom postanowiliśmy zaprezentować witrynę na której będziemy zamieszczać znalezione w sieci aktualne konkursy. W głównej mierze będą nas interesowały tylko darmowe loterie. Chętnie przyjmiemy do współpracy firmy oraz redaktorów opisujących nowe konkursy. Dzięki wspólnej działalności nasz portal będzie jeszcze bardziej przyjazny dla odbiorców.
Każdy, kto zamierza być na bieżąco z informacjami powinien dodać nas w swoim panelu Facebook. Warto to uczynić ponieważ niejednokrotnie liczy się czas i tylko najszybsi mogą wygrywać nagrody.
Przedsiębiorstwa, które chciały by za naszym pośrednictwem zareklamować swoje konkursy proszone są o kontakt mailowy.

Konkursy internetowe stały się niezwykle popularnym tematem przelewającym się przez wiele witryn. Na sporej części portali można wygrać najróżniejsze nagrody przydatne na co dzień. Czy warto brać w nich udział ? Co można zyskać ?Opinie na ten temat panują różne. Od skrajnie hurraoptymistycznych po całkowicie pesymistyczne. Wszystko jednak zależy od tego jakie koszty należy ponieść przy zapisywaniu się do konkretnej loterii. Warto omówić to na istniejących przykładach.

Jedną z popularniejszych zabaw jest ta z jasnym przekazem : wygraj telefon w konkursie. To na co zwracana jest uwaga w opisie konkursu, to fakt, że udział jest darmowy. Tylko czy naprawdę jest tak do końca ? Oczywiście nie trzeba za nic płacić, ale w zamian należy podać pewną ilość swoich danych osobowych. Obecnie takie informacje są niezwykle cenne dla agencji marketingowych. Będą one wykorzystywane do wysyłania najróżniejszych ofert i promocji. Jak widać skutkiem ubocznym wzięcia udziału w darmowej loterii staną się niezbyt lubiane przez niektórych reklamy w skrzynkach tych wirtualnych oraz pocztowych. Czy taki ‚koszt’ to dużo, czy mało ? Jeśli komuś to nie przeszkadza, to dla niego takie konkursy mogą być nie tylko zabawą, ale także sposobem na wzbogacenie się.

Warto dodać, że to tylko jeden z wielu konkursów o przeciętnej wartości nagród.

Post Author: admin1

Dodaj komentarz